expresné preklady Košice
prekladateľský blog - Košice

anglický a nemecký jazyk

0948 117 111
fluency@fluency.sk

PON - PIA 9.00 - 17.00

⏴objednať preklad od FLUENCY

Prekladateľský blog - Košice

Aktuálny počet blogov:

Prečítajte si užitočné informácie z prostredia prekladateľskej agentúry FLUENCY a zistite, ako byť efektívnejší pri objednávke prekladov alebo v prekladaní textov.

Naše prekladateľské blogy Vám prinášajú šikovné a prehľadné informácie a zároveň reflektujú na naše skúsenosti získané rokmi pôsobenia vo svete prekladov.
🗹
Odborné vs. úradné preklady
Ktoré preklady sú odborné? Ako vyzerá tzv. úradný preklad? Aký je medzi nimi rozdiel? Aký preklad potrebujem?
🗹
Prekladateľ vs. tlmočník
Ako definujeme prekladateľov? Čo je obsahom práce tlmočníkov? Kedy potrebujem prekladateľa a v akom prípade tlmočníka?
🗹
Ekonomické prekladové termíny
V tomto blogu s témou ekonomické termíny v prekladateľskej praxi Vám prinášame stručný zoznam častých ekonomických termínov.
🗹
Rýchly výpočet ceny prekladu
V tomto blogu si ukážeme, ako si viete aj sami vypočítať cenu prekladu, bez toho aby aby ste museli hodiny alebo dni čakať na cenovú ponuku :)
🗹
Kvalitný preklad lekárskej správy
V tomto blogu si povieme o tom, ktoré aspekty prekladu lekárskej správy sú kľúčové a to tak pre klienta ako aj pre prekladateľa.
🗹
Prečo prekladať s FLUENCY?
Prečítajte si, aké výhody a benefity pri prekladoch s nami viete získať a naopak, kedy Vám radi poradíme výber inej prekladateľskej agentúry.
🗹
Kvalitný preklad právnej zmluvy
V tomto blogu si povieme o tom, ktoré aspekty prekladu právnej zmluvy sú kľúčové a to tak pre klienta ako aj pre prekladateľa.
🗹
€ Výhodná cena za preklad
5 spôsobov, ako môžete optimalizovať preklad a tým ušetriť financie pri objednávke prekladu od profesionálov.
🗹
🇺🇸 🇬🇧 Preklady do angličtiny
Ako si ľahko a jednoducho môžete zabezpečiť kvalitný preklad do anglického jazyka? Prinášame rady pre klientov ale aj pre prekladateľov.
🗹
🇸🇰 Preklady z angličtiny
Preklady z anglického jazyka do slovenského jazyka - pozrite sa s nami na ich špecifiká. Prinášame rady pre klientov ale aj pre prekladateľov.
🗹
🗎 Preklad školského vysvedčenia
Ako získať efektívny preklad vysvedčenia z/do anglického alebo nemeckého jazyka? Prečítajte si praktické rady pre klientov pri objednávke prekladu vysvedčenia.
🗹
🌍 Preklad webovej stránky
V tomto blogu Vám prinášame podrobné rady, ako môže naozaj kvalitný preklad zabezpečiť ziskovosť Vášho firemného webu.
🗹
🖆 Preklad oprávnenia na živnosť
Máte živnosť a chcete predložiť Vaše živnostenské oprávnenie firme do zahraničia? Prečítajte si o náležitostiach prekladu živnostenského listu.
🗹
📑 Preklad užívateľského návodu
Ste firma a chcete si dať preložiť užívateľský návod k Vašemu výrobku? Prečítajte si naše informácie k prekladaniu návodov.
🗹
⏩ Preklady už od 2 hodín
Potrebujete "okamžitý" preklad? Žiadny problém, od 2 hodín môže byť u Vás cez email. Prečítajte si podrobnosti, ako to funguje vo FLUENCY.
🗹
📑 Preklad potvrdenia o PN
Prečítajte si blog o tom, ktoré aspekty prekladu potvrdenia o pracovnej neschopnosti sú kľúčové a to tak pre klienta ako aj pre prekladateľa.
🗹
🌿 Získajte zľavu na Váš preklad
Ako získať zľavu na preklad? Vo FLUENCY ponúkame výhodné individuálne aj vernostné zľavy na preklady pre našich zákazníkov.
🗹
💻 Rýchle ONLINE preklady
Aký je celý postup pri ONLINE prekladoch? Prečítajte si náš podrobný návod, ako si zabezpečiť kvalitný preklad najrýchlejším spôsobom.
🗹
📑 Preklad školského potvrdenia
Ako si objednať preklad potvrdenia do školy z/do anglického alebo nemeckého jazyka? Prečítajte si naše rady pre klientov ohľadne prekladu potvrdení v oblasti vzdelávania.
🗹
📑 Normostrana v preklade
Čo je to normostrana? Aká je jej definícia? A ako si správne vyrátať počet normostrán v preklade? Odpovede nájdete v tomto blogu o normostranách.
🗹
🗎 Preklad školského diplomu
Ako si zabezpečiť preloženie diplomu z/do anglického alebo nemeckého jazyka? V našom blogu nájdete praktické rady ohľadne prekladu školských diplomov.
🗹
🗎 Preklady potvrdení
Ako na preklad potvrdenia z/do anglického alebo nemeckého jazyka? V našom blogu nájdete všetky praktické rady ohľadne prekladov rôznych typov potvrdení.
🗹
🗎 Preklad cenovej ponuky
Čo všetko obnáša preklad cenovej ponuky? Pozrite si náš blog zameraný na špecifiká tohto typu prekladu.